بسم الله الرحمن الرحیم(عشق معنوی)سلام بر دوستداران حیوانات
(:اینهایی که حیوان نمی خورندبه هنگام مرگ(خیلی سخت) جان نخواهندداد:)

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دیروز برای پیاده روی رفتم بیرون به مسجد نظام مافی رسیدم اذان شد نماز رو جماعت به پا بر خاستیم بعد پیاده تا فلکه دوم صادقیه رفتم هی آدم که ندیدم ولی هی انسان دیدم داختر و پسر جوون و پیر هر چی فکر کردم پیش خودم گفتم جمعیتی که در اینترنت من با اونا در ارتباطم و جمعیت به طور کلی خیلی زیاده در اصر من و تو خیلی زیادیم پس نباید به خودمون بنازیم ! حالا اگه تو مریخ بودیم یه چیزی ولی هواسا جمع هست که ما بر روی کره زمین سکنا گزیدیم ؟!

من اول رنگ سبز رو دوست دارم بعد سفید بعد مشکی بعد قرمز تو چی ؟

من اول خدا رو دوست دارم بعد مادرم رو بعد پدرم رو بعد برادرم رو بعد خواهرم رو بعد ندا رو بعد هم زینب رو قربون فاطمه الزهرا(س) برم که ناموس منه ! بهش بی احترامی نکنید که خدا بد می زنه پس گردنتون!

تو پیاده رو که راه می رم سعی می کنم حتی خطای چشمی به ناموس کسی نیافته تا خطای چشمی به ناموس من که اول فاطمه الزهرا مخترع تسبیح و همسیر مولایم علی (ع) بعد مادرم بعد معشوقه یا معشوقه هایم نیافته!

آخه من همه پسر دخترا رو دوست دارم به دختر کوچیکا عشق می ورزم به پسر کوچیکا احترام میزارم ارتباط من با خانوم جماعت کم و با مرد کمتر ولی در کل فردی اجتماعی هستم چون از کوچیکی بازار تهران کار می کردم و....!

کمی هم شما از خویش گویید!

می دونید چرا من می خوام چشمم پاک بشه تا خدا به من چشم بصیرت بده!

امروز چون جمعه هست و به فرموده امامانمان پنجشنبه و جمعه ثواب داره رزق و روزی انسان زیاد میشه اگه به پاکیزگی خودش برسه مثلا ناخن بگیره مو کوتاه کند استحمام نمایدو.... من می خوام ساعتی به این کار سر گرم شوم بعد به پیاده روی روم از شما التماس دعا دارم تا در کارهایم موفق و موید باشم خدا به شما خیر دهد بنده دعا گوی شما هستم و....!
نظری بیافکنید به عکس های این مقوله!

وبلاگ دیگرهادی دربلوگ اسکای۱

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ2 

 

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ 1

Bye....

[ جمعه 14 دی‌ماه سال 1386 ] [ 02:31 ب.ظ ] [ محمدهادی ]
نویسندگان
آخرین مطالب
سایت های مفید
آمار سایت

تعداد بازدید ها: 109040